KLİNİK ARAŞTIRMALAR
Thalgo Laboratuarlarında görevli deniz biyologlarından oluşan araştırmacı bir grup, aylar süren araştırmalar sonucunda gerçek hücresel yenileyici özellikler taşıyan ve tamamen doğal hormonlar üreten özel bir yosun özütü keşfettiler.

Doğal Yosun Hormonları

İçerik Özellikleri :
* Yosunun büyümesini düzenleyen büyüme hormonları.
* Yosunu tüm zararlı dış etkenlerden koruyan "Anti-stres" hormonları

Exceptional Serum

Doğal yosun hormonlarınca zengin olan Exceptional Serum özel 2 tür kahverengi yosundan izole edilir.
Exceptional Serum'un gerçekleştirilen "İn Vivo" testler ile yaşlanmaya karşı tam koruma sağladığı test edildi ve kanıtlandı.
Dermatolojik kontrol altında yapılan testler ile performansı kanıtlanan "Exceptional Serum" cildinizin yapısını değiştirerek yoğun ve görünür pürüzsüzlük sağlar.
Yapılan klinik veri ölçümleri neticesinde Exceptional bakımının ardından denek bayanların %65’ i ciltlerindeki yapısal değişimi ve gelişmeyi gözlemlemişlerdir.
"Exceptional Serum" kırışıklıklarla savaşta çok etkindir.
Yapılan deneylerde denek bayanların %80'i pürüzsüzleşme etkisini doğrulamıştır.
Klinik araştırmalar 28 günlük Exceptional Serum kullanımı sonrasında derin kırışıklıklarda % 22 oranında azalma gösterdiğini kanıtlamıştır. "Exceptional Serum" cildin parlaklığını ve canlılığını uyarır.
Gerçekleştirilen 28 günlük klinik araştırmalarda Exceptional Serum kullanımı sonrasında denek bayanların %75’ i ciltlerinin çok daha parlak ve daha sağlıklı göründüğünü gözlemlemişlerdir.
*** Araştırmalarda Exceptional Serum 45 ve 65 yaş arası kadınlarda gerçek hayat koşullarında 28 gün boyunca kullanılmıştır.

THALGO Biyolojik Yüz-Lifti

ENERJİLİFT ile dünya çapında THALGO ayrıcalığı...
Bu eşsiz biyolojik yüz-lift tekniği sadece THALGO güzellik uzmanı ve terapistlerine özel bir tekniktir.
Thalgo ENERJİLİFT tekniği profesyonel masörler ve plastik cerrahlar tarafından gerçekleştirilen araştırmalar sonucu yaratılmıştır.

Aktif Madde Klinik Veri Ölçümleri

Moist 24

12 bayan denek üzerinde 30 gün süre ile yapılan klinik araştırmalarda MOIST 24 adlı özel bitkisel aktifin hidratasyonlaştırıcı etkisi ile ciltte kalıcı ve düzeltici bir nemlenme yarattığı kanıtlanmıştır.
- Hızlı ve belirgin hidratasyon etkisi(uygulama sonrası + % 60 artmıştır )
- 6 saat üzerinde + % 50 sürekli hidratasyon yükselişi
- 24 saat sonrasında dahi + % 20 daha fazla hidratasyon etkisi

Matrixly

12 bayan denek üzerinde 30 gün süre ile yapılan klinik araştırmalarda MATRIXLY adlı özel bitkisel aktifin peptit, hyaluronik asit ve kolajen üretimini harekete geçirerek derin kırışıklıkların azalımını sağladığı kanıtlanmıştır.
- Doza bağımlı şekilde çözülebilir kolajen IV'ün neo-sentezini gerçekleştirir.
- Fibroblastlar tarafından yapılan glikozaminoglikanların sentezi belirgin derecede artar. (+ % 267)
- Fibroblastlar tarafından yapılan kolajen sentezi uyarımı üzerinde yoğun etki gösterir. (+ % 327)
Matrixyl, fibroblastlar üzerinde görev yapan bağ doku matriksinin yeniden doğal olarak yapılandırılmasını harekete geçirerek yaşlanma prosesini düzeltir ve derin kırışıklıkların azalmasını mümkün kılar.

Argireline

Argireline aktif içeriği kasların hareketini azaltarak özellikle alında ve göz çevresinde yer alan ifade çizgilerinin azalmasına yardım eder . Bir karşılaştırma yaparsak botulinum toksini protein (P2) 'yi tahrip eder. Argireline, Botulinum Toksini (BOTOX) ile benzer etkiyi gösterir fakat ondan çok daha güvenlidirve hiçbir yan etkisi yoktur. Ayrıca fiyat olarak çok daha uygundur.
30 gün süreli klinik araştırmalar sonucu lazer mikroskobisi tekniği ile alınan kayıtlarda Argireline'nin derin kırışıklıkları % 27 oranında azalttığı tespit edilmiştir.