THALGO BAKIM FİLOZOFİSİ
HAZIRLIK

Thalgo’ya özel Modelage De La Mer Masajı, sizi bambaşka bir meditasyon konumuna getirerek uygulama esnasında geçen süre içerisinde rahatlatır ve nefes hızınızın normal ritmine dönmesini sağlar. Thalgo bakımlarının hazırlık aşamasıyla tüm yaptıracağınız uygulamalara en doğal haliniz ile adeta teslim olursunuz.

Thalgo bakımlarının içerisinde yer alan peeling ritüelleri eşliğinde uygulanan hafif masaj hareketleri ile cildinizdeki tüm ölü deri hücrelerinden arınırsınız. Bakım sonunda bebeksi yumuşaklıkta, pürüzsüz ve canlı bir cilt ile tüm bakımları en iyi şekilde özümseyecek konuma gelirsiniz.

ENERJİ KAZANDIRMA

Deniz suyunun içerdiği tüm faydalı ve sıra dışı mineralleri en iyi şekilde özümsemek için uygulanan Thalgo’ ya özel Pure Marine Bakımı ile enerji ve canlılık kazanırsınız. Bu özel detoksun sonuçlarını gören cildiniz, artık çok daha canlı, berrak, güçlü ve dengelidir.

BAKIM

Cildimiz; acımasızca geçen zaman içinde yaşımıza, beslenme alışkanlıklarımızı derinden etkileyen yaptığımız diyetlere, kötü hava koşullarına, gün içinde yoğun olarak yaşadığımız strese ve diğer çevresel faktörlere bağlı olarak devamlı değişim içindedir. Thalgo’ nun bakımları içerisinde yer alan özel masajlar eşliğinde cildinizin ihtiyaçlarına yönelik olarak uygulanan özel maske ve sarmalama ritüelleri ile yaratılan farklılığı hemen hissedeceksiniz.